Herb Miasta Bydgoszcz
wyszukiwarka

informacje
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1,
85-102 Bydgoszcz
tel.  52 58 58 913
fax. 52 58 58 623
www.bydgoszcz.pl
urzad@um.bydgoszcz.pl

NIP Miasta Bydgoszczy:
953-10-11-863
REGON Miasta Bydgoszczy: 
092351297
PKD:  8411Z

godziny otwarcia:
poniedziałek: 8:00 - 16:00
wtorek: 8:00 - 18:00
środa: 8:00 - 16:00
czwartek: 8:00 - 16:00
piątek: 8:00 - 14:00

 


bezpłatna Infolinia
 800-800-404

Otwarty Urząd
LOGOInformacje dla osób niepełnosprawnych

ABC bezpieczeństwa
Bydgoski Trójkąt BezpieczeństwaBydgoski Trójkąt Bezpieczeństwa

Wykaz zgromadzeń
ikona rejestr zgromadzeńzgłoszonych
w trybie zwykłym

ikona rejestr zgromadzeńzgłoszonych
w trybie uproszczonym

informacja turystyczna
itBydgoskie Centrum
Informacji

Skład Rady Miasta


Dorota Jakuta

Przewodniczący Rady Miasta

Dorota Jakuta

ul. Jezuicka 1, pok. 208 85-102 Bydgoszcz
tel: 052 5858 348, 052 5858 342, 052 5858 115 fax
email: brm@um.bydgoszcz.pl

Zasiada w Komisjach:
  • Budżetu i Polityki Finansowej,

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska.

 

Zbigniew Sobociński

Wiceprzewodniczący Rady Miasta

Zbigniew Sobociński

ul. Jezuicka 1, pok. 207 85-102 Bydgoszcz
tel: 052 5858 348, 052 5858 342, 052 5858 115 fax
email: brm@um.bydgoszcz.pl

Zasiada w Komisjach:
  • Polityki Zdrowotnej,

  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego.

 

Ewa Starosta

Wiceprzewodniczący Rady Miasta

Ewa Starosta

ul. Jezuicka 1, pok. 207 85-102 Bydgoszcz
tel: 052 5858 348, 052 5858 342, 052 5858 115 fax
email: brm@um.bydgoszcz.pl

Zasiada w Komisjach:
  • Budżetu i Polityki Finansowej,

  • Gospodarki Przestrzennej,

  • Kultury i Nauki,

  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjna.

 

Tomasz Rega

Wiceprzewodniczący Rady Miasta

Tomasz Rega

ul. Jezuicka 1, pok. 207 85-102 Bydgoszcz
tel: 052 5858 348, 052 5858 342, 052 5858 115 fax
email: brm@um.bydgoszcz.pl

Zasiada w Komisjach:
  • Polityki Zdrowotnej,

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.

 

Radni Rady Miasta


Jacek Bukowski
Jacek Bukowski

urodzony: 1970-10-21
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 2 - Bartodzieje, Leśne, Bielawy, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek-Brdyujście

Zasiada w Komisjach
  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego – Przewodniczący Komisji,

  • Budżetu i Polityki Finansowej,

  • Gospodarki Przestrzennej,

  • Rewizyjna.

 

Kazimierz Drozd
Kazimierz Drozd

urodzony: 1953-02-23
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Stary Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich

Zasiada w Komisjach
  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki – Przewodniczący Komisji,

  • Kultury i Nauki.

 

Janusz Drozdalski
Janusz Drozdalski

urodzony: 1952-03-26
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 2 - Bartodzieje, Leśne, Bielawy, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek-Brdyujście

Zasiada w Komisjach
  • Przedsiębiorczości, Rozwoju i Promocji Miasta – Przewodniczący Komisji,

  • Kultury i Nauki.

 

Adam Fórmaniak
Adam Fórmaniak

urodzony: 1979-05-07
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 5 - Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Wzgórze Wolności, Glinki-Rupienica

Zasiada w Komisjach
  • Budżetu i Polityki Finansowej – Przewodniczący Komisji,

  • Gospodarki Przestrzennej,

  • Rewizyjna.

 

Zbigniew Fronczek
Zbigniew Fronczek

urodzony: 1935-02-20
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 4 - Błonie, Górzyskowo, Szwederowo

Zasiada w Komisjach
  • Polityki Zdrowotnej – Przewodniczący Komisji,

  • Kultury i Nauki.

 

Marek Gralik
Marek Gralik

urodzony: 1959-01-19
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 6 - Wyżyny, Kapuściska, Zimne Wody-Czersko Polskie, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś

Zasiada w Komisjach
  • Edukacji – Przewodniczący Komisji,

  • Rodziny i Polityki Społecznej.

 

Stanisław Grodzicki
Stanisław Grodzicki

urodzony: 1965-08-04
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 2 - Bartodzieje, Leśne, Bielawy, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek-Brdyujście

Zasiada w Komisjach
  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjna – Przewodniczący Komisji,

  • Gospodarki Przestrzennej,

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.

 

Felicja Gwincińska
Felicja Gwincińska

urodzony: 1939-02-12
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 5 - Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Wzgórze Wolności, Glinki-Rupienica

Zasiada w Komisjach
  • Rewizyjna – Zastępca Przewodniczącego Komisji,

  • Kultury i Nauki.

 

Edward Hartwich (wygaśnięcie mandatu – 26.04.2007 r.)
Edward Hartwich (wygaśnięcie mandatu – 26.04.2007 r.)

urodzony: 1954-09-04
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Stary Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich

Zasiada w Komisjach
  • Budżetu i Polityki Finansowej – Przewodniczący Komisji,

  • Gospodarki Przestrzennej,

  • ds. Współpracy z Unią Europejską.

 

Dorota Jakuta
Dorota Jakuta

urodzony: 1958-01-16
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 4 - Błonie, Górzyskowo, Szwederowo

Zasiada w Komisjach
  • Budżetu i Polityki Finansowej,

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska.

 

Marek Jeleniewski
Marek Jeleniewski

urodzony: 1957-07-05
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 1 - Okole, Osowa Góra, Miedzyń-Prądy, Wilczak-Jary, Czyżkówko, Jachcice, Piaski, Flisy, Smukała-Opławiec-Janowo

Zasiada w Komisjach
  • ds. Współpracy z Unią Europejską – Zastępca Przewodniczącego Komisji,

  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego.

 

Tadeusz Kondrusiewicz
Tadeusz Kondrusiewicz

urodzony: 1958-06-02
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Stary Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich

Zasiada w Komisjach
  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska – Przewodniczący Komisji,

  • Rewizyjna.

 

Łukasz Kowalski
Łukasz Kowalski

urodzony: 1977-04-28
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 1 - Okole, Osowa Góra, Miedzyń-Prądy, Wilczak-Jary, Czyżkówko, Jachcice, Piaski, Flisy, Smukała-Opławiec-Janowo

Zasiada w Komisjach
  • ds. Współpracy z Unią Europejską – Przewodniczący Komisji,

  • Budżetu i Polityki Finansowej,

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki

  • Rewizyjna.

 

Piotr Król
Piotr Król

urodzony: 1974-06-26
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Stary Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich

Zasiada w Komisjach
  • Rewizyjna – Przewodniczący Komisji,

  • Gospodarki Przestrzennej,

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.

 

Jarosław Kubiak (objęcie mandatu – 24.06.2009 r.)
Jarosław Kubiak (objęcie mandatu – 24.06.2009 r.)

urodzony: 1978-01-21
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Stary Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich

Zasiada w Komisjach
  • Rewizyjna – Zastępca Przewodniczącego Komisji,
  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki,

  • Przedsiębiorczości, Rozwoju i Promocji Miasta.

 

Lech Lewandowski
Lech Lewandowski

urodzony: 1950-11-03
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 4 - Błonie, Górzyskowo, Szwederowo

Zasiada w Komisjach
  • Kultury i Nauki – Zastępca Przewodniczącego Komisji,

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska,

  • Rodziny i Polityki Społecznej.

 

Anna Mackiewicz
Anna Mackiewicz

urodzony: 1963-09-17
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 6 - Wyżyny, Kapuściska, Zimne Wody-Czersko Polskie, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś

Zasiada w Komisjach
  • Rodziny i Polityki Społecznej – Przewodnicząca Komisji,

  • Polityki Zdrowotnej,

  • Edukacji.

 

Wojciech  Nowacki (wygaśnięcie mandatu – 08.12.2006 r.)
Wojciech Nowacki (wygaśnięcie mandatu – 08.12.2006 r.)

urodzony: 1958-02-14
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 4 - Błonie, Górzyskowo, Szwederowo

Zasiada w Komisjach
      
 

Blanka Olszewska
Blanka Olszewska

urodzony: 1975-10-29
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 1 - Okole, Osowa Góra, Miedzyń-Prądy, Wilczak-Jary, Czyżkówko, Jachcice, Piaski, Flisy, Smukała-Opławiec-Janowo

Zasiada w Komisjach
  • Przedsiębiorczości, Rozwoju i Promocji Miasta – Zastępca Przewodniczącego Komisji,

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska.

 

Stefan Pastuszewski
Stefan Pastuszewski

urodzony: 1949-08-19
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 1 - Okole, Osowa Góra, Miedzyń-Prądy, Wilczak-Jary, Czyżkówko, Jachcice, Piaski, Flisy, Smukała-Opławiec-Janowo

Zasiada w Komisjach
  • Kultury i Nauki – Przewodniczący Komisji,

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska,

  • Edukacji,

  • Rewizyjna.

 

Anna Piórkowska (wygaśnięcie mandatu – 27.05.2009 r.)
Anna Piórkowska (wygaśnięcie mandatu – 27.05.2009 r.)

urodzony: 1967-06-13
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Stary Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich

Zasiada w Komisjach
  • Polityki Zdrowotnej – Przewodnicząca Komisji,

  • Edukacji,

  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjna.

 

Tomasz Rega
Tomasz Rega

urodzony: 1975-06-24
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 5 - Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Wzgórze Wolności, Glinki-Rupienica

Zasiada w Komisjach
  • Polityki Zdrowotnej,

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.

 

Jacek Rosół
Jacek Rosół

urodzony: 1982-02-21
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 4 - Błonie, Górzyskowo, Szwederowo

Zasiada w Komisjach
  • Budżetu i Polityki Finansowej – Zastępca Przewodniczącego Komisji,

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska.

 

Bernadeta Różańska-Majchrzak
Bernadeta Różańska-Majchrzak

urodzony: 1950-09-18
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 6 - Wyżyny, Kapuściska, Zimne Wody-Czersko Polskie, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś

Zasiada w Komisjach
  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska – Zastępca Przewodniczącego Komisji,

  • Przedsiębiorczości, Rozwoju i Promocji Miasta,

  • Samorządności i Statutowo – Organizacyjna,

  • Rodziny i Polityki Społecznej.

 

Elżbieta Rusielewicz
Elżbieta Rusielewicz

urodzony: 1955-03-25
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 5 - Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Wzgórze Wolności, Glinki-Rupienica

Zasiada w Komisjach
  • Gospodarki Przestrzennej – Przewodnicząca Komisji,

  • Budżetu i Polityki Finansowej,

  • Przedsiębiorczości, Rozwoju i Promocji Miasta,

  • Kultury i Nauki.

 

Zbigniew Sobociński
Zbigniew Sobociński

urodzony: 1957-03-16
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 6 - Wyżyny, Kapuściska, Zimne Wody-Czersko Polskie, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś

Zasiada w Komisjach
  • Polityki Zdrowotnej,

  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego.

 

Małgorzata Stankiewicz (objęcie mandatu – 25.11.2009 r.)
Małgorzata Stankiewicz (objęcie mandatu – 25.11.2009 r.)

urodzony: 1975-08-22
wykształcenie: średnie
okręg wyborczy: Nr 5 - Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Wzgórze Wolności, Glinki-Rupienica

Zasiada w Komisjach
  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjna – Zastępca Przewodniczącego Komisji,

  • Przedsiębiorczości, Rozwoju i Promocji Miasta,

  • Edukacji.

 

Ewa Starosta
Ewa Starosta

urodzony: 1955-02-07
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 2 - Bartodzieje, Leśne, Bielawy, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek-Brdyujście

Zasiada w Komisjach
  • Budżetu i Polityki Finansowej,

  • Gospodarki Przestrzennej,

  • Kultury i Nauki,

  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjna.

 

Robert Sych (objęcie mandatu – 20.12.2006 r.)
Robert Sych (objęcie mandatu – 20.12.2006 r.)

urodzony: 1975-01-19
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 4 - Błonie, Górzyskowo, Szwederowo

Zasiada w Komisjach
  • Rodziny i Polityki Społecznej - Zastępca Przewodniczącego Komisji,  

  • Edukacji,

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.
 

Michał Sztybel
Michał Sztybel

urodzony: 1985-08-12
wykształcenie: średnie
okręg wyborczy: Nr 6 - Wyżyny, Kapuściska, Zimne Wody-Czersko Polskie, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś

Zasiada w Komisjach
  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki – Zastępca Przewodniczącego Komisji,

  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego.

 

Piotr Trzaska
Piotr Trzaska

urodzony: 1980-03-28
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 2 - Bartodzieje, Leśne, Bielawy, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek-Brdyujście

Zasiada w Komisjach
  • Gospodarki Przestrzennej – Zastępca Przewodniczącego Komisji,

  • Przedsiębiorczości, Rozwoju i Promocji Miasta,

  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjna,

  • ds. Współpracy z Unią Europejską.

 

Jarosław Wenderlich
Jarosław Wenderlich

urodzony: 1982-11-06
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 1 - Okole, Osowa Góra, Miedzyń-Prądy, Wilczak-Jary, Czyżkówko, Jachcice, Piaski, Flisy, Smukała-Opławiec-Janowo

Zasiada w Komisjach
  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego – Zastępca Przewodniczącego Komisji,

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska,

  • ds. Współpracy z Unią Europejską,

  • Rewizyjna.

 

Jacek Wenderlich (wygaśnięcie mandatu – 13.11.2009 r.)
Jacek Wenderlich (wygaśnięcie mandatu – 13.11.2009 r.)

urodzony: 1982-09-05
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 5 - Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Wzgórze Wolności, Glinki-Rupienica

Zasiada w Komisjach
  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjna – Zastępca Przewodniczącego Komisji,

  • Budżetu i Polityki Finansowej,

  • Kultury i Nauki.

 

Lech Zagłoba-Zygler
Lech Zagłoba-Zygler

urodzony: 1950-06-23
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Stary Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich

Zasiada w Komisjach
  • Edukacji - Zastępca Przewodniczącego Komisji,

  • Kultury i Nauki,

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki,

  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjna.

 

Maciej Zegarski (objęcie mandatu – 30.05.2007 r.)
Maciej Zegarski (objęcie mandatu – 30.05.2007 r.)

urodzony: 1982-02-12
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Stary Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich

Zasiada w Komisjach
  • Polityki Zdrowotnej - Zastępca Przewodniczącego Komisji,

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki,

  • ds. Współpracy z Unią Europejską.

 

 


Pokaż metkę

Informację wytworzył: Wojciech Paczkowski, Dyrektor Biura Rady Miasta
Podmiot publikujący: Biuro Rady Miasta
Opublikował: Jarosław Kwiatkowski
Zatwierdził: Dyrektor Biura Rady Miasta

Data wytworzenia: 2007-01-22
Data publikacji: 2012-12-18
Data odpublikowania: bez terminu
Data ostatniej zmiany: 2012-12-18

Liczba zmian: 44
Liczba odsłon: 43067

powrót | wyślij link do tej strony
Na skróty
Zamówienia publiczne
Praca
Finanse
Kontrole
Zamierzenia władz
Organizacje pozarządowe
Prawo
Pomoc
Poradnik interesanta