Herb Miasta Bydgoszcz
wyszukiwarka

informacje
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1,
85-102 Bydgoszcz
tel.  52 58 58 913
fax. 52 58 58 623
www.bydgoszcz.pl
urzad@um.bydgoszcz.pl

NIP Miasta Bydgoszczy:
953-10-11-863
REGON Miasta Bydgoszczy: 
092351297
PKD:  8411Z

godziny otwarcia:
poniedziałek: 8:00 - 16:00
wtorek: 8:00 - 18:00
środa: 8:00 - 16:00
czwartek: 8:00 - 16:00
piątek: 8:00 - 14:00

 


bezpłatna Infolinia
 800-800-404

Otwarty Urząd
LOGOInformacje dla osób niepełnosprawnych

ABC bezpieczeństwa
Bydgoski Trójkąt BezpieczeństwaBydgoski Trójkąt Bezpieczeństwa

Wykaz zgromadzeń
ikona rejestr zgromadzeńzgłoszonych
w trybie zwykłym

ikona rejestr zgromadzeńzgłoszonych
w trybie uproszczonym

informacja turystyczna
itBydgoskie Centrum
Informacji

Skład Rady Miasta


Zbigniew Sobociński

Przewodniczący Rady Miasta

Zbigniew Sobociński

ul. Jezuicka 1, 85-102 Bydgoszcz, pok. 208
tel: 52 5858 348 , 52 5858 342, 52 5858 115 fax
email: brm@um.bydgoszcz.pl

Zasiada w Komisjach:
  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego

  • Polityki Zdrowotnej
 

Jan Szopiński

Wiceprzewodniczący Rady Miasta

Jan Szopiński

ul. Jezuicka 1, 85-102 Bydgoszcz, pok. 207
tel: 52 5858 348, 52 5858 342, 52 5858 115 fax
email: brm@um.bydgoszcz.pl

Zasiada w Komisjach:
  • Gospodarki Przestrzennej

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

  • Polityki Zdrowotnej

  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjna

 

Lech Zagłoba-Zygler

Wiceprzewodniczący Rady Miasta

Lech Zagłoba-Zygler

ul. Jezuicka 1, 85-102 Bydgoszcz, pok. 207
tel: 52 5858 348, 52 5858 342, 52 5858 115 fax
email: brm@um.bydgoszcz.pl

Zasiada w Komisjach:
  • Kultury i Nauki

  • Edukacji

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki

  • Budżetu i Polityki Finansowej
 

Kazimierz Drozd

Wiceprzewodniczący Rady Miasta

Kazimierz Drozd

ul. Jezuicka 1, 85-102 Bydgoszcz, pok. 207
tel: 52 5858 348, 52 5858 342, 52 5858 115 fax
email: brm@um.bydgoszcz.pl

Zasiada w Komisjach:
  • Kultury i Nauki

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki

  • Komisja Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

 

Radni Rady Miasta


Agnieszka Bąk
Agnieszka Bąk

okręg wyborczy: Nr 1 - Okole, Osowa Góra, Miedzyń-Prądy, Wilczak-Jary, Czyżkówko, Piaski, Flisy, Smukała-Opławiec-Janowo
klub radnych: Platforma Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki - Przewodnicząca Komisji

  • Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

  • Kultury i Nauki

Interpelacje
 

Paweł Bokiej (objęcie mandatu – 27.04.2016r.)
Paweł Bokiej (objęcie mandatu – 27.04.2016r.)

okręg wyborczy: Nr 6 - Wyżyny, Kapuściska, Zimne Wody-Czersko Polskie, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość

Zasiada w Komisjach
  • Budżetu i Polityki Finansowej - Zastępca Przewodniczącego Komisji

  • Kultury i Nauki

  • Edukacji

  • Komisja Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

Interpelacje
 

Grażyna Ciemniak (wygaśnięcie mandatu - 02.12.2014r.)
Grażyna Ciemniak (wygaśnięcie mandatu - 02.12.2014r.)

okręg wyborczy: Nr 1 - Okole, Osowa Góra, Miedzyń-Prądy, Wilczak-Jary, Czyżkówko, Piaski, Flisy, Smukała-Opławiec-Janowo
klub radnych: Platforma Obywatelska

Zasiada w Komisjach

 

Interpelacje
 

Janusz Czwojda (objęcie mandatu – 21.01.2015r.)
Janusz Czwojda (objęcie mandatu – 21.01.2015r.)

okręg wyborczy: Nr 4 - Błonie, Górzyskowo, Szwederowo
klub radnych: Platforma Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego - Przewodniczący Komisji

  • Edukacji

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjna           

Interpelacje
 

Kazimierz Drozd
Kazimierz Drozd

okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Stary Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich
klub radnych: SLD Lewica Razem

Zasiada w Komisjach
  • Kultury i Nauki

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki

  • Komisja Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

Interpelacje
 

Janusz Drozdalski
Janusz Drozdalski

okręg wyborczy: Nr 2 - Bartodzieje, Leśne, Bielawy, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek-Brdyujście
klub radnych: Platforma Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Budżetu i Polityki Finansowej - Przewodniczący Komisji

  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

  • Rewizyjna

Interpelacje
 

Bogdan Dzakanowski
Bogdan Dzakanowski

okręg wyborczy: Nr 1 - Okole, Osowa Góra, Miedzyń-Prądy, Wilczak-Jary, Czyżkówko, Piaski, Flisy, Smukała-Opławiec-Janowo

Zasiada w Komisjach
  • Rewizyjna

  • Gospodarki Przestrzennej

  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjna
  • Budżetu i Polityki Finansowej

Interpelacje
 

Krystian Frelichowski
Krystian Frelichowski

okręg wyborczy: Nr 2 - Bartodzieje, Leśne, Bielawy, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek-Brdyujście
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość

Zasiada w Komisjach
  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki - Zastępca Przewodniczącego Komisji

  • Edukacji

  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego

Interpelacje
 

Jan Gaul (objęcie mandatu – 21.06.2017r.)
Jan Gaul (objęcie mandatu – 21.06.2017r.)

okręg wyborczy: Nr 4 - Błonie, Górzyskowo, Szwederowo
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość

Zasiada w Komisjach
  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego - Zastępca Przewodniczącego Komisji

  • Edukacji

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki

Interpelacje
 

Marek Gralik (wygaśnięcie mandatu - 24.03.2016r.)
Marek Gralik (wygaśnięcie mandatu - 24.03.2016r.)

okręg wyborczy: Nr 6 - Wyżyny, Kapuściska, Zimne Wody-Czersko Polskie, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość

Zasiada w Komisjach
  • Edukacji - Przewodniczący Komisji                       

  • Polityki Zdrowotnej

  • Rodziny i Polityki Społecznej

Interpelacje
 

Stanisław Grodzicki
Stanisław Grodzicki

okręg wyborczy: Nr 2 - Bartodzieje, Leśne, Bielawy, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek-Brdyujście
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość

Zasiada w Komisjach
  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjna - Przewodniczący Komisji

  • Gospodarki Przestrzennej

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

Interpelacje
 

Mirosław Jamroży
Mirosław Jamroży

okręg wyborczy: Nr 5 - Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Jachcice, Wzgórze Wolności, Glinki-Rupienica
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość

Zasiada w Komisjach
  • Rodziny i Polityki Społecznej - Zastępca Przewodniczącego Komisji                   

  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjna

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

  • Gospodarki Przestrzennej     

Interpelacje
 

Andrzej Kaczmarek (objęcie mandatu – 31.12.2014r.)
Andrzej Kaczmarek (objęcie mandatu – 31.12.2014r.)

okręg wyborczy: Nr 1 - Okole, Osowa Góra, Miedzyń-Prądy, Wilczak-Jary, Czyżkówko, Piaski, Flisy, Smukała-Opławiec-Janowo
klub radnych: Platforma Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Edukacji - Zastępca Przewodniczącego Komisji

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska
  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjna   

  • Rewizyjna

Interpelacje
 

Tadeusz Kondrusiewicz (objęcie mandatu – 30.12.2015r.)
Tadeusz Kondrusiewicz (objęcie mandatu – 30.12.2015r.)

okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Stary Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość

Zasiada w Komisjach
  • Polityki Zdrowotnej - Zastępca Przewodniczącego Komisji

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

Interpelacje
 

Ewa Kozanecka (wygaśnięcie mandatu - 30.10.2015r.)
Ewa Kozanecka (wygaśnięcie mandatu - 30.10.2015r.)

okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Stary Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość

Zasiada w Komisjach
  • Polityki Zdrowotnej - Zastępca Przewodniczącego Komisji                      

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjna

  • Rodziny i Polityki Społecznej

Interpelacje
 

Magdalena Krysińska
Magdalena Krysińska

okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Stary Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich
klub radnych: SLD Lewica Razem

Zasiada w Komisjach
  • Gospodarki Przestrzennej - Zastępca Przewodniczącego Komisji

  • Rodziny i Polityki Społecznej
  • Przedsiębiorczości i Rozwoju Miasta

Interpelacje
 

Grażyna Kufel (wygaśnięcie mandatu - 22.05.2017r.)
Grażyna Kufel (wygaśnięcie mandatu - 22.05.2017r.)

okręg wyborczy: Nr 4 - Błonie, Górzyskowo, Szwederowo
klub radnych: Platforma Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska - Zastępca Przewodniczącego Komisji

  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjna

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki

  • Rodziny i Polityki Społecznej

 

Interpelacje
 

Anna Mackiewicz (wygaśnięcie mandatu - 31.12.2014r.)
Anna Mackiewicz (wygaśnięcie mandatu - 31.12.2014r.)

okręg wyborczy: Nr 6 - Wyżyny, Kapuściska, Zimne Wody-Czersko Polskie, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś
klub radnych: SLD Lewica Razem

Zasiada w Komisjach
  • Kultury i Nauki - Przewodnicząca Komisji                         

  • Edukacji

  • Rodziny i Polityki Społecznej

  • Przedsiębiorczości i Rozwoju Miasta

Interpelacje
 

Monika Matowska
Monika Matowska

okręg wyborczy: Nr 5 - Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Jachcice, Wzgórze Wolności, Glinki-Rupienica
klub radnych: Platforma Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Rodziny i Polityki Społecznej - Przewodnicząca Komisji                          

  • Gospodarki Przestrzennej

  • Rewizyjna

  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjna

Interpelacje
 

Jakub Mendry (objęcie mandatu – 28.01.2015r.)
Jakub Mendry (objęcie mandatu – 28.01.2015r.)

okręg wyborczy: Nr 6 - Wyżyny, Kapuściska, Zimne Wody-Czersko Polskie, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś
klub radnych: SLD Lewica Razem

Zasiada w Komisjach
  • Kultury i Nauki - Przewodniczący Komisji

  • Edukacji

  • Rodziny i Polityki Społecznej

  • Rewizyjna

Interpelacje
 

Jakub Mikołajczak
Jakub Mikołajczak

okręg wyborczy: Nr 2 - Bartodzieje, Leśne, Bielawy, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek-Brdyujście
klub radnych: Platforma Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Polityki Zdrowotnej - Przewodniczący Komisji                              

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki

  • Budżetu i Polityki Finansowej

  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjna

Interpelacje
 

Andrzej Młyński (objęcie mandatu – 30.12.2015r.)
Andrzej Młyński (objęcie mandatu – 30.12.2015r.)

okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Stary Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość

Zasiada w Komisjach
  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjna - Zastępca Przewodniczącego Komisji

  • Rodziny i Polityki Społecznej

Interpelacje
 

Ireneusz Nitkiewicz
Ireneusz Nitkiewicz

okręg wyborczy: Nr 5 - Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Jachcice, Wzgórze Wolności, Glinki-Rupienica
klub radnych: SLD Lewica Razem

Zasiada w Komisjach
  • Przedsiębiorczości i Rozwoju Miasta - Przewodniczący Komisji                          

  • Rewizyjna

  • Edukacji

  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjna

Interpelacje
 

Stefan Pastuszewski
Stefan Pastuszewski

okręg wyborczy: Nr 4 - Błonie, Górzyskowo, Szwederowo

Zasiada w Komisjach
  • Edukacji - Przewodniczący Komisji

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

  • Kultury i Nauki

  • Rewizyjna

Interpelacje
 

Rafał Piasecki (wygaśnięcie mandatu - 28.04.2017r.)
Rafał Piasecki (wygaśnięcie mandatu - 28.04.2017r.)

okręg wyborczy: Nr 4 - Błonie, Górzyskowo, Szwederowo

Zasiada w Komisjach
  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

  • Gospodarki Przestrzennej

  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjna

Interpelacje
 

Tomasz Puławski
Tomasz Puławski

okręg wyborczy: Nr 4 - Błonie, Górzyskowo, Szwederowo
klub radnych: SLD Lewica Razem

Zasiada w Komisjach
  • Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą - Przewodniczący Komisji

  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego

  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjna

  • Budżetu i Polityki Finansowej

Interpelacje
 

Tomasz Rega
Tomasz Rega

okręg wyborczy: Nr 1 - Okole, Osowa Góra, Miedzyń-Prądy, Wilczak-Jary, Czyżkówko, Piaski, Flisy, Smukała-Opławiec-Janowo
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość

Zasiada w Komisjach
  • Rewizyjna - Przewodniczący Komisji                                

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki

Interpelacje
 

Szymon Róg
Szymon Róg

okręg wyborczy: Nr 1 - Okole, Osowa Góra, Miedzyń-Prądy, Wilczak-Jary, Czyżkówko, Piaski, Flisy, Smukała-Opławiec-Janowo
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość

Zasiada w Komisjach
  • Przedsiębiorczości i Rozwoju Miasta - Zastępca Przewodniczącego Komisji

  • Kultury i Nauki

  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjna

  • Budżetu i Polityki Finansowej

Interpelacje
 

Bernadeta Różańska-Majchrzak
Bernadeta Różańska-Majchrzak

okręg wyborczy: Nr 6 - Wyżyny, Kapuściska, Zimne Wody-Czersko Polskie, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś
klub radnych: Platforma Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Gospodarki Przestrzennej - Przewodnicząca Komisji         

  • Rodziny i Polityki Społecznej

  • Przedsiębiorczości i Rozwoju Miasta

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

Interpelacje
 

Elżbieta Rusielewicz (wygaśnięcie mandatu - 06.12.2014r.)
Elżbieta Rusielewicz (wygaśnięcie mandatu - 06.12.2014r.)

okręg wyborczy: Nr 4 - Błonie, Górzyskowo, Szwederowo
klub radnych: Platforma Obywatelska

Zasiada w Komisjach

 

Interpelacje
 

Łukasz Schreiber (wygaśnięcie mandatu - 09.11.2015r.)
Łukasz Schreiber (wygaśnięcie mandatu - 09.11.2015r.)

okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Stary Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość

Zasiada w Komisjach
  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjna - Przewodniczący Komisji

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki

  • Rewizyjna

Interpelacje
 

Zbigniew Sobociński
Zbigniew Sobociński

okręg wyborczy: Nr 5 - Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Jachcice, Wzgórze Wolności, Glinki-Rupienica
klub radnych: Platforma Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego

  • Polityki Zdrowotnej
Interpelacje
 

Grażyna Szabelska
Grażyna Szabelska

okręg wyborczy: Nr 6 - Wyżyny, Kapuściska, Zimne Wody-Czersko Polskie, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość

Zasiada w Komisjach
  • Kultury i Nauki - Zastępca Przewodniczącego Komisji

  • Edukacji

  • Rodziny i Polityki Społecznej

  • Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą

Interpelacje
 

Jan Szopiński
Jan Szopiński

okręg wyborczy: Nr 2 - Bartodzieje, Leśne, Bielawy, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek-Brdyujście
klub radnych: SLD Lewica Razem

Zasiada w Komisjach
  • Gospodarki Przestrzennej

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

  • Polityki Zdrowotnej

  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjna

Interpelacje
 

Michał Sztybel (wygaśnięcie mandatu - 23.12.2014r.)
Michał Sztybel (wygaśnięcie mandatu - 23.12.2014r.)

okręg wyborczy: Nr 6 - Wyżyny, Kapuściska, Zimne Wody-Czersko Polskie, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś
klub radnych: Platforma Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego - Przewodniczący Komisji

  • Budżetu i Polityki Finansowej

  • Kultury i Nauki

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki

Interpelacje
 

Jarosław Wenderlich
Jarosław Wenderlich

okręg wyborczy: Nr 5 - Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Jachcice, Wzgórze Wolności, Glinki-Rupienica
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość

Zasiada w Komisjach
  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska - Przewodniczący Komisji 

  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego

  • Przedsiębiorczości i Rozwoju Miasta

  • Samorządności i Statutowo - Organizacyjna

Interpelacje
 

Alicja Witowska-Araszkiewicz (objęcie mandatu – 21.06.2017r.)
Alicja Witowska-Araszkiewicz (objęcie mandatu – 21.06.2017r.)

okręg wyborczy: Nr 4 - Błonie, Górzyskowo, Szwederowo
klub radnych: Platforma Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska - Zastępca Przewodniczącego Komisji

  • Gospodarki Przestrzennej

  • Kultury i Nauki

  • Rodziny i Polityki Społecznej

Interpelacje
 

Lech Zagłoba-Zygler
Lech Zagłoba-Zygler

okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Stary Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich
klub radnych: Platforma Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Kultury i Nauki
  • Edukacji

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki

  • Budżetu i Polityki Finansowej

Interpelacje
 

Maciej Zegarski (wygaśnięcie mandatu - 23.01.2017r.)
Maciej Zegarski (wygaśnięcie mandatu - 23.01.2017r.)

okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Stary Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich
klub radnych: Platforma Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki - Przewodniczący Komisji                         

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska
  • Rewizyjna

  • Gospodarki Przestrzennej

Interpelacje
 

Katarzyna Zwierzchowska (objęcie mandatu – 29.03.2017r.)
Katarzyna Zwierzchowska (objęcie mandatu – 29.03.2017r.)

okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Stary Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich
klub radnych: Platforma Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Komisja Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą - Zastępca Przewodniczącego Komisji
  • Komisja Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska
  • Komisja Kultury i Nauki
  • Komisja Rodziny i Polityki Społecznej

 

Interpelacje
 

Mateusz Zwolak (objęcie mandatu – 28.01.2015r.)
Mateusz Zwolak (objęcie mandatu – 28.01.2015r.)

okręg wyborczy: Nr 6 - Wyżyny, Kapuściska, Zimne Wody-Czersko Polskie, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś
klub radnych: Platforma Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Rewizyjna - Zastępca Przewodniczącego Komisji

  • Budżetu i Polityki Finansowej

  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjna

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

Interpelacje
 


Pokaż metkę

Informację wytworzył: Wojciech Paczkowski, Dyrektor Biura Rady Miasta
Podmiot publikujący: Biuro Komunikacji Społecznej
Opublikował: Rafał Rospenda
Zatwierdził: Dyrektor Biura

Data wytworzenia: 2010-11-24
Data publikacji: 2010-12-14
Data odpublikowania: bez terminu
Data ostatniej zmiany: 2017-10-31

Liczba zmian: 102
Liczba odsłon: 27563

powrót | wyślij link do tej strony
Na skróty
Zamówienia publiczne
Praca
Finanse
Kontrole
Zamierzenia władz
Organizacje pozarządowe
Prawo
Pomoc
Poradnik interesanta